Články

"Chci zhubnout a tak jsem vyřadila pečivo". To je věta, kterou slyším od lidí docela často. I když ho mají rádi. Přitom je to taková škoda a stačí si jen správně vybírat.

Keto...Všichni ji známe. Vidíme ji v televizi, na internetu a všechno slibuje rychle a bez námahy.

Batáty (sladké brambory) a brambory. U jídelního stolu jsou oboje častou a oblíbenou přílohou, časté je i dilema, které z nich jsou zdravější.

Pravděpodobně jste slyšeli, že byste měli jíst hodně potravin bohatých na vlákninu, ale možná nevíte, proč je vláknina tak důležitá.

Vhodně zvolená strava v těhotenství pomáhá správnému růstu a vývinu miminka. Naučte se proto, na jaké živiny klást důraz a kde je najít.

O tom, že na internetu najdeme jednu zaručenou radu na hubnutí za druhou, není pochyb. Častokrát je naleznete volně dostupné ke stažení, co lidi ještě víc láka je zkusit. Jsou ale opravdu zdarma? Cenou může být Vaše zdraví.

Říkáte si: " Chci konečně zhubnout jednou provždy". V první řade je si třeba uvědomit, že to nebude za týden. Samozřejmě za předpokladu, že Vám jde konečně o zdravé hubnutí a neúspěchy s různými šílenými dietami už máte za sebou. Protože tak, jak narychlo nekvalitně ušité sako se Vám časem rozpadne, tak i kila které zhubnete rychle se časem...