Články

Rána jsou rychlá a někdy chaotická. Pokud máte vícero dětí, jedno chodí do školky a druhé do školy, nebo k tomu máte ještě malé miminko. musíte dohlédnout, že všichni mají oblečení, vyčištěné zuby a vše, co potřebují, aby vyšli ze dveří. Tím pádem se vyvážená snídaně někdy může zdát jako starost navíc. I přesto na ní však třeba klást větší důraz....

Kdo by neměl rád sýry? Máme jich na trhu opravdu spoustu, jak je ale správně zařadit do jídelníčku?

Chcete zhubnout, ale máte strach, že to opět nezvládnete vydržet a budete si muset odepírat vše, co máte rádi? Měli byste se proto vyhnout všem "zaručeným rychlým dietám", které stejně nevydržíte dlouho a kila se vrátí. Nemůžete od sebe chtít zhubnout a UDRŽET 10 kilo za měsíc, protože to pravděpodobně (určitě) nebude jenom tuk ale taky svaly. A...

Viscerální, neboli vnitřní tuk se hromadí v útrobách břišní dutiny, kde může prorůstat do jiných orgánů. Ty pak přestávají fungovat správně a můžou nastat vážné zdravotní problémy.

Všimli jste si u Vašeho dítěte většího váhového přírůstku a začínáte si uvědomovat, že se pravděpodobně potýkáte s nadváhou nebo obezitou? Nejste jediní.

Všichni jste už jistě slyšeli, že máme konzumovat zakysané/fermentované mléčné výrobky kvůli lepšímu zažívání . Povíme si o nich teda trochu více, a vysvětlíme, proč se je opravdu oplatí zařazovat do jídelníčku.

To, jak se stravujeme ovlivní nejen naši hmotnost, ale i zdravotní stav a délku a kvalitu života. Čím dřív si to uvědomíte, tím lépe.

Blíží se svátky, Vánoce, Silvestr, a to znamená setkání s přáteli, rodinou a nejbližšími. Samozřejmě, k tomu patří mnoho dobrého jídla. Je v pořádku dopřát si tradiční cukroví, bramborový salát, smaženou rybu a všechno, co máte rádi. Dobré jídlo k Vánocům proste patří.

Rychlé obědy

14.11.2022

Chtěli byste hubnout nebo jen jíst vyváženě, no zdá se Vám, že na vaření nemáte moc času? Nebo jen neoblibujete trávit v kuchyni dlouhé hodiny? Pak jsou tyhle recepty šité na míru pro Vás.

S přibývajícím věkem pozorujete, že udržení Vaší obvyklé hmotnosti se stává obtížnějším. Ve skutečnosti mnoho žen přibírá na váze zejména po padesátce, kolem menopauzy.